Instagram
Telefon
WhatsApp
EnglishGermanItalianRussianSpanishTurkish
Erdal Fırat MühendislikErdal Fırat MühendislikErdal Fırat Mühendislik
(Pazartesi- Cumartesi)
info@erdalfiratmuhendislik.com
Konak, İZMİR

Strateji

Strateji

Erdal Fırat Mühendislik 2006 yılından beri tasarım, imalat ve mühendislik konularında endüstriye komple çözümler sunmaktadır. Bunların dışına çıkarak gizli maliyeti oluşturan, ürün sonucu ile ilgili olan hassasiyet, kaliteli teknik destek imkanı, müşteriye kaliteli geri dönüş şekli ve süresi, müşterinin ürün ile ilgili tecrübe edinmesi, kısaca müşteriyi daha iyi anlayabilmeyi ve müşterinin ürününe dokunabilmeyi sağlamayı hedeflemektedir.

Bu amaçla, bugüne kadar kazandığımız yetkinliklerimizi kullanarak buna ulaşmak temel stratejimizdir. Dolayısıyla vizyonumuz; 
 
Müşterinin önemi ve müşteriye verilen değer
Kaliteye olan inanç ve bu konuda organizasyonun kararlılığı
Organizasyonda yenilik ve yaratıcılık konusundaki istek ve bu konudaki çabaların takdir ve teşvik edilmesi
Çalışanlara değer verilmesi
Erdem ve ahlaki değerlere önem verilmesi
Topluma karşı olan sorumluluk
Çevreye ve doğaya saygı ve bu konuda organizasyonun sorumluluğu ile şirketimizi konumlandırmak ve bu şekilde müşteriyi ve müşterinin işini daha da iyi anlayarak müşteriye bir adım daha yaklaşmak  ve rekabetçi pazardan çıkarak daha faydalı olabileceğimiz üst pazarda kazan-kazan ilkesi ile yer alabilmektir.
 
Misyonumuz ise; topluma ve çevreye duyarlı, paydaşlarının mutluluğunu ilke edinen , takım ruhuna sahip çalışanları ile gelişen teknolojiyi kullanarak sürdürülebilir kalkınma ilkesi ışığında marka olmaktır.
 
Bu konumlandırma çalışmalarının öncülüğünde yetkinliklerimizin ve tecrübelerimizin üzerine her gün yeni katkılar yaparak müşterilerimize daha net mesajlar vereceğimizi ve faydalı olacağımızı öngörüyoruz.