Instagram
Telefon
WhatsApp
EnglishGermanItalianRussianSpanishTurkish
Erdal Fırat MühendislikErdal Fırat MühendislikErdal Fırat Mühendislik
(Pazartesi- Cumartesi)
info@erdalfiratmuhendislik.com
Konak, İZMİR

Surfcam Traditional 3 Axis

Surfcam Traditional 3 Axis

 

SURFCAM en karmaşık geometrilere etkili ve güvenilir 3-eksen takım yolu sunar. Yüksek hızlarda en kısa takım yolu stratejileri belirleyerek mükemmel yüzey kalitesi elde eder.
 
Özellikleri; 
• İşlemelerde tasarımın şekli ne olursa olsun hızlı ve kusursuz takım yolu oluşturma,
 
• Takım yolunu parçanın formuna göre en uygun şekilde oluşturma,
 
• SURFCAM farklı ara kaba operasyonları ile kalan talaşı  hesaplama ve alma özelliği, 
 
• Oluşturulan takım yollarında tam bir uyum, koruma ve hassasiyet sağlar.

Base Edition

Surfcam Traditional 3-Axis Base Edition sistemi, Surfcam Traditional 2-Axis Base Edition sisteminin sahip olduğu özelliklerin yanı sıra 3 boyutlu yüzey ve geometri işleme gibi özellikleri de bünyesinde barındırır. Z-Kaba ve 3D Kontür işleme gibi çeşitli kaba ve finiş takımyolları içermektedir. 3 boyutlu takımyolu yeteneklerine sahip bir çok takımyolu stratejisine ihtiyaç duyan işletmeler için gerçekten değerli bir yazılımdır.

Advanced Edition

Surfcam Traditional 3-Axis Advanced Edition sistemi, Surfcam Traditional 3-Axis Base Edition sisteminin sahip olduğu özelliklerin yanı sıra HSM (Yüksek Hızda İşleme) yeteneğine de sahiptir – böylece 3 boyutlu yüzey işlemeyi çok başka bir boyuta taşır. Bu sistemdeki takımyolları Adaptif Kaba, 3D Ofset, Kalan Talaşı İşleme, Dik/Sığ Alanları İşleme ve Kalemle Kesme gibi yeni özelliklere de sahiptir. Tam destekli çeşitli kesici profillerinin devamlı bir hareketle takıma bağlanması Surfcam Traditional 3-Axis Advanced Edition sistemini en çok satan ürünlere taşıyan özelliklerdendir.