Instagram
Telefon
WhatsApp
EnglishGermanItalianRussianSpanishTurkish
Erdal Fırat MühendislikErdal Fırat MühendislikErdal Fırat Mühendislik
(Pazartesi- Cumartesi)
info@erdalfiratmuhendislik.com
Konak, İZMİR

Surfcam Traditional 4/5-Axis

SURFCAM 4/5-eksen, sürekli olarak 4-ekseni ve 5-ekseni kontrol etmek için güçlü birçok araç içerir. SURFCAM 4/5-eksen sistemleri en çok karşılaşılan zor durumlarda doğru eş zamanlı çok eksenli makinelerde kullanıcılara hassas takım yolu sağlar.
 

Özellikleri;

• 4/5-eksende kontrol sağlamak için birçok güçlü araç seçenekleri,
• Basit normal kesmelere ek olarak açılı takımlar,
• Parçaya giriş çıkış açıları ve iz düşüm modu,
• Yeni yedi farklı giriş çıkış stratejisi içeren yüzey boşlukları ve kenarlarının nasıl işleneceğine dair bağımsız kontrol,
• Takımın her zaman aynı noktadan veya eğriden geçmesini tanımlama. (Bu birçok özel durumda gereklidir.)

4-Axis Advanced Edition

Surfcam Traditional 4-Axis Advanced Edition sistemi, Surfcam Traditional 3-Axis Advanced Edition sisteminin sahip olduğu tüm özelliklerin yanı sıra endüstriye liderlik eden simültane 4-Axis hareket kabiliyetine de sahiptir. Çeşitli Çoklu-Yüzey Kesme ve Talaş Kaldırma takım yolları sayesinde makina slotları, kamlar, yüzeyler ve diğer şekillerin işlenmesi için A ya da B-Axis’sinde gereken hareketi tam oyma ve kaçınma korunması ile gerçekleştirir. 4-Axis simültane programlama gerektiren işletmeler için gerekli olan tüm özellikleri barındırır.

5-Axis Advanced Edition

Surfcam Traditional 5-Axis Advanced Edition sistemi, Surfcam Traditional 4-Axis Advanced Edition sisteminin sahip olduğu tüm özelliklere sahip olmanın yanı sıra simültane 5-eksen işleme için gereken 5. eksenin kontrolünü sağlamaktadır. Takımyolu, takım vektörü ve çarpışma kaçınmasını kontrole yarayan çok çeşitli stratejileri sayesinde parçalarını istediğiniz şekilde işlemeniz için gereken tüm özgürlüğü size sağlamaktadır. İşletmenizde 5-eksenli işlemeye ihtiyaç duyduğunuz her an, Surfcam Traditional 5-Axis Advanced Edition sistemi size ihtiyaç duyduğunuz cevabı verecektir.