Instagram
Telefon
WhatsApp
EnglishGermanItalianRussianSpanishTurkish
Erdal Fırat MühendislikErdal Fırat MühendislikErdal Fırat Mühendislik
(Pazartesi- Cumartesi)
info@erdalfiratmuhendislik.com
Konak, İZMİR

Surfcam Traditional Multicut

En verimli takım yolu ile tanışın;
• 2-eksen ve 3-eksene entegreli takım yolu,
• İşleme süresini %80’e varan azaltma,
• 10 kat daha fazla takım ömrü,
• 5 kata kadar talaş kaldırma oranlarını arttırma. (Titanyum, Paslanmaz Çelik, Alüminyum, Takım Çeliği, Alaşımlar, Lüks Materyaller vb.)
 
TRUEMILL ENTEGRELI CAD/CAM SİSTEMLERİ
TrueMill 2-eksen ve 3-eksen kaba işleme takım yolları en yüksek talaş kaldırma oranını size sunmak için sadece SURFCAM’e entegre edildi.
 
İŞLEME ZAMANINI %80’e KADAR KISALTIN
TrueMiill takım yolları diğer takım yollarından çok farklıdır. Tüm köşeli ve keskin dönüşler yerine eğrisel ve yumuşak geçişlerle hareket eden yeni bir takım yolu oluşturuldu. Bu teknoloji tüm parça tipleri ve geometrilerde kullanılabilir. Klasik belirli bir yan kayma değeri ve geometrik şekle göre çalışan takım yollarının aksine TrueMill kendine özel oluşturduğu benzersiz takım yolu ile şuan rakiplerinden çok öndedir.
TAKIM ÖMRÜNÜ 10 KATA KADAR ARTTIRIN
Kullanılan yüksek hızla işleme yaklaşımı çok hafif talaşlar alarak çalışmaktadır. TrueMill hafif talaşlarla yüksek hızda işleme sağlar. Bu hafif talaşlarla işleme metodu ile makineye ve takımlara daha az yük biner. TrueMill ile işleme süresi azaldıkça takım ömrü uzar.
 
TALAŞ KALDIRMADA 5 KATA KADAR ARTIŞ
TrueMill’deki bu yüksek verimliliğin kilit noktası TrueMill’in hızlı ve derin kesme yeteneğidir. Kullanılan diğer takım yollarının 5 pasoda tam derinlikte alacağı talaşı TrueMill sadece bir pasoda sağlayacaktır. Bu da bütün materyal tipleri için en yüksek talaş kaldırma oranına sahip olmasını sağlamaktadır.